Strony Fundacji Trzy Talenty com używają cookies.

Oferta

Zadzwoń i zamów 501479385

Tańcobajki - bajki opowiadane tańcem

Innowacyjna forma scenicznej zabawy, łączy w jedno dziedziny sztuki takie jak teatr, taniec i muzykę. Autorska muzyka i aranżacje wpadające w ucho, bajeczna kolorowa scenografia i prowadzący wodzirej zmieniający ręcznie robione kapelusze, zachęcają najmłodszych do wspólnej zabawy w teatr. Tutaj dzieci stają się aktorami! Tanecznym krokiem razem opowiadają historię i przemieniają się w skoczne Czerwone Kapturki, szalone wilki, sympatyczne babcie oraz dzielnych gajowych.

Wodzirej zabaw dziecięcych

Wodzirej Kids - wodzirej zabaw dziecięcych

Obsługa wg indywidualnie opracowanego scenariusza dopasowanego do uczestników z uwzględnieniem możliwości i oczekiwań organizatorów.
Profesjonalne poprowadzenie imprezy przez Wodzireja.
Oprawa muzyczna imprezy przez DJ-a.
Bogata oferta tańców i zabaw integracyjnych, animacyjnych.
Profesjonalny sprzęt nagłaśniający, oświetleniowy oraz dodatkowe gadżety.

Fotobudka Party Show

Zabawa z fotobudką dostarczy wszystkim niezapomnianych wrażeń i emocji a uczestnicy długo i z uśmiechem na ustach będą wspominać chwile spędzone na imprezie.
Autorskie okolicznościowe tła do zdjęć: na plaży, w Las Vegas, w kosmosie, z wąsami, w różowej peruce lub w kowbojskim kapeluszu. Nieograniczona fantazja w pozowaniu, doborze gadżetów i tła oraz wspaniała pamiątka w postaci natychmiast wydrukowanych zdjęć, którymi możesz cieszyć się już na imprezie!

Dodatkowe informacje